LINKS

100%Design www.100procentdesign.nl
[email protected] www.architectatwork.nl
Bouwend Nederland www.bouwendnederland.nl
BouwRAI www.bouwrai.nl
Centrale Bond van Meubelfabrikanten (CBM) www.cbm.nl
Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) www.cbw.org
Centrum Hout www.centrum-hout.nl
Cibap Vakcollege www.cibap.nl
De Stichting het Nederlandse Interieur www.shni.nl
Design Academy Eindhoven www.designacademy.nl
Doe- en Kijk-centrum Nooitgedagt IJlst www.nooitgedagt-ijlst.nl
EuroShop www.euroshop.de
Evenementenhal Hardenberg www.evenementenhalhardenberg.nl
FNV Bouw www.fnvbouw.nl
Fontys Pedagogisch Technische Hogeschool www.fontys.nl/pth
FSC Nederland www.fscnl.org
Gilde Opleidingen www.gildeopleidingen.nl
HolzHandwerk www.nuernbergmesse.de
Hout- en Bouwbond CNV www.hbbcnv.nl
Hout- en Meubileringscollege Amsterdam www.hmcollege.nl
Hout- en Meubileringscollege Rotterdam www.hmcollege.nl
Hout Opleidings Centrum (HOC) www.houtopleidingscentrum.nl/
Internationale Eisenwarenmesse www.eisenwarenmesse.de
interzum www.interzum.de
Licht & Architectuur www.lichtenarchitectuur.nl
Light+Building www.light-building.messefrankfurt.com
Ligna www.ligna.de
MKB Nederland www.mkb.nl
Nederlandse Bond van Timmerfabrikanten www.nbvt.nl
Nederlandse Instore Vereniging www.instore-vereniging.nl
ProWood www.prowood.be
ROC Aventus www.aventus.nl
ROC Leiden www.rocleiden.nl
ROC Midden Nederland www.rocmn.nl
ROC Midden-Brabant www.rocmb.nl
ROC Ter Aa www.roc-teraa.nl
ROC van Twente www.rocvantwente.nl
ROC Zadkine www.zadkine.nl
SHR Hout Research www.shr.nl
Stichting Hout & Meubel  (SH&M) www.shm.nl
Stichting Keuringsbureau Hout (SKH) www.skh.org
Summa College www.summacollege.nl
Technisch Instituut Sint-Jansberg www.sjm.be
Vereniging Timmerwerk Restauratie www.timmerwerkrestauratie.nl
Vixia www.vixia.nl
Werk & Vakmanschap www.werkenvakmanschap.nl
World Architecture Festival www.worldarchitecturefestival.com
Xylexpo www.xylexpo.com
ZOW www.zow.de/